gazetka szkolna nr 7 3/4 2021

gazetka_001
Mimo zdalnej formy nauki pracujemy z zapałem – w marcu i kwietniu przygotowywaliśmy kolejny numer naszej gazetki szkolnej „Jesteś u Siebie”.  Informujemy w nim o działaniach podejmowanych w trakcie tego roku szkolnego podejmowanych przez klasy humanistyczne i ścisłe. Przedstawiamy najciekawsze wyjazdy, realizowane projekty, konkursy, nasze inicjatywy podejmowane przez Samorząd Uczniowski, koła zainteresowań, prezentujemy wywiad z Panią dyrektor Beatą Kiereś, ale także wypowiedzi innych nauczycieli – Pani Pedagog Iwony Stefaniuk, prowadzącej szkolny chór Pani Renaty Tomy, prowadzącej Samorząd Uczniowski Pani Katarzyny Szczepańskiej.
Specjalne artykuły kierujemy do naszych przyszłych uczniów, czyli obecnych ósmoklasistów. Prezentujemy nasze wyjścia do Sądu w Piotrkowie Trybunalskim, ciekawe książki i filmy, a także – jak zawsze – specjalnie przygotowany horoskop. Nie brakuje stron humorystycznych, naszych opinii, badań społecznych, jakie przeprowadzamy w naszej szkolnej społeczności. Serdecznie zapraszamy do czytania!!!
Szkolne koło dziennikarskie

gazetka_0304_2021 (zip) 2.93mb, (Pobrań: 30)