piotrkowska przyroda - konkurs fotograficzny

konkfoto2021_001
W trakcie ostatnich miesięcy mijającego roku szkolnego trwał konkurs fotograficzny ogłoszony przez Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK oraz Referat Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska w Piotrkowie pod hasłem Piotrkowska przyroda. Była to już XI edycja konkursu skierowanego do uczniów szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych oraz seniorów. W ramach działań koła plastycznego działającego w naszej szkole wzięliśmy w nim oczywiście udział.

W czwartek, 8 lipca miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych pokonaliśmy wszystkie szkoły średnie w Piotrkowie, ponieważ zostały wyróżnione tylko prace uczniów II LO, z czego jesteśmy szczególnie dumni! W konkursie wzięli udział uczniowie klasy Ic oraz klasy Id naszej szkoły. Wyróżnienia zdobyli: Maja Kraska, kl. Ic (na zdjęciach), Roksana Dróżdż, kl. Ic oraz Jakub Nowak, kl. Ic (oboje przebywają na wyjazdach wakacyjnych).  Serdecznie gratulujemy!!!
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wręczenia nagród i wyróżnień. Prezentujemy także wyróżnione fotografie wykonane przez naszych pierwszaków (teraz już uczniów klas drugichJ) na terenie naszego miasta.