przemówienie pani dyrektor z okazji rozpoczęcia roku szkolnego

news
Kochani Uczniowie, drodzy Rodzice, szanowne Grono Pedagogiczne. Dziś kartka w kalendarzu pokazuje 1 września. To znak, że wakacje, choć tak piękne, dobiegły końca, a my spotykamy się, by rozpocząć nowy rok szkolny. Mam nadzieję, że wypoczęliście po tym wyjątkowo trudnym dla nas wszystkich roku i jesteście gotowi na nowo podjąć trud nauki i stawić czoła wyzwaniom, które postawi nam los.
Ten rok również zaczynamy z przeszkodami i to nie tylko z uwagi na pandemię. Trwający w szkole generalny remont jest dla nas dużym wyzwaniem, przede wszystkim logistycznym. Przez pewien czas będziemy uczyć się w kilku szkołach. Wierzę jednak, że i tym razem wspólnymi siłami damy radę i wkrótce będziemy wszyscy uczyć się w nowej, pachnącej świeżością szkole.

Życzę wam wytrwałości w dążeniu do celu i wielu sukcesów, które będą dla Was powodem do dumy. Mam nadzieję, że gdy nadejdą kolejne wakacje, każdy z Was będzie mógł z satysfakcją spojrzeć na miniony rok i powiedzieć: To był dla mnie dobry rok! Wierzę, że pomogą Wam w tym Wasi nauczyciele, którzy będą dla Was wsparciem i pomogą w każdej sprawie.
Wam drodzy Nauczyciele życzę cierpliwości i wytrwałości w codziennej pracy.

Na koniec kochani Pierwszoklasiści pragnę jeszcze zwrócić się do Was. Dziękuję, że wybraliście naszą szkołę. Wszyscy wiemy, że przez dobrą szkołę wiedzie najlepsza droga do dobrej przyszłości. W naszej szkole macie możliwość zdobywania rzetelnej wiedzy. Mam nadzieję, że szybko zaklimatyzujecie się tutaj i stanie się ona dla Was drugim domem. Wierzę również, że będziecie mogli realizować tutaj swoje cele i spełniać marzenia.
Powodzenia!!!