sukcesy dziennikarskie ii lo

mediateka
Kontynuując naszą współpracę z Mediateką 500 – lecia Piotrkowa Trybunalskiego 11 czerwca odwiedziliśmy znów jej gościnne podwoje. Koło dziennikarskie wydające w naszej szkole gazetkę „Jesteś u Siebie”, czyli mocna reprezentacja klasy II ap, Id i II bp - na terenie Mediateki nagrało cztery filmiki promujące naszą gazetkę, naszą szkołę oraz oczywiście samą Mediatekę.
Bardzo cieszymy się z naszej współpracy, z tego, że możemy obok działań dziennikarskich podejmować także próby reżyserskie (zapraszamy do obejrzenia nagranych przez nas filmikówJJ, które ukażą się także na tik toku Mediateki). Przy okazji, musimy pochwalić się  naszym wielkim sukcesem, jakim jest dołączenie naszego szkolnego pisma do zbiorów czasopism piotrkowskiej Mediateki !!!!!  Jest to dla nas niebywałe wyróżnienie i radość, że gazetka II LO będzie dostępna dla wszystkich mieszkańców naszego miasta.

Zapraszamy do lektury naszego pisma na stronie internetowej www.liceum2.piotrkow.pl , na szkolnym facebooku oraz teraz także w formie papierowej w Mediatece. Zamieszczamy również nagrane przez nas filmiki, gdzie możecie poznać prawie całą naszą dziennikarska drużynę.
Filmy do pobrania: