ŻYCZENIA WIELKANOCNE

kartka wielkanoc
Z okazji Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć całej społeczności II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curiew Piotrkowie Trybunalskim najserdeczniejsze życzenia:

Uczniom życzymy radosnych, przepełnionych ciepłem i nadzieją świąt. Niech czas spędzony z najbliższymi będzie dla Was źródłem odpoczynku i umocnienia wiary. Niech Zmartwychwstały Chrystus napełni Wasze serca pokojem i miłością, a każdy dzień wypełnia radością i optymizmem.

Rodzicom dziękujemy za zaangażowanie w życie szkoły i troskę o swoje dzieci. Życzymy Wam, aby święta Wielkanocne były dla Was czasem wytchnienia i odrodzenia. Niech przyniosą Wam wiele radości, spokoju i siły do dalszych wyzwań.

Nauczycielom dziękujemy za trud i poświęcenie włożone w edukację i wychowanie młodych ludzi. Życzymy Wam, aby te święta były dla Was źródłem siły i inspiracji do dalszej pracy. Niech Zmartwychwstały Chrystus obdarzy Was błogosławieństwem i doda Wam sił do realizacji Waszych pasji i celów.

Niech te Święta Wielkanocne będą dla nas wszystkich czasem zadumy i refleksji, ale także radości i nadziei. Życzymy Wam, abyście w blasku Zmartwychwstałego Pana odnaleźli siłę do czynienia dobra i wiarę w lepsze jutro.
Wesołego Alleluja!

Dyrekcja  II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Piotrkowie Trybunalskim