04-12-2015
Góra Grosza
Ruszamy z akcją Góra Grosza!
W różnych miejscach w szkole pojawią się pojemniki, można tam wrzucać grosze. Po ich przeliczeniu przekażemy je Fundacji Nasz Dom, organizatorowi akcji.

04-12-2015
Jesienno-zimowe akcje
Drodzy uczniowie II LO (a także wszyscy czytający ten artykuł) informujemy was, że czeka nas seria działań przedświątecznych. Kiedy wielkie centra handlowe zaczynają nas kusić przygotowanymi przez specjalnie do tego zatrudnionych stylistów wystawami, przedstawiając nam wszelkie „must have” opcje zakupów świątecznych, pomyślmy o tych, których prezentacja nieco odbiega od wystroju świątecznego. Pomyślmy też o tym, co jest w życiu tak naprawdę ważne.
Przypominamy o tym, że wciąż zbieramy jedzenie dla zwierzaków do schroniska. Bardzo się cieszymy, że chcecie pomagać zwierzętom, ale oprócz słów potrzebujemy coś więcej żeby im dać. Prosimy więc ponownie, abyście przyłączyli się do akcji, przynosząc artykuły dla zwierząt (przede wszystkim jedzenie)
Przypominamy o tym, że wciąż zbieramy jedzenie dla zwierzaków do schroniska. Bardzo się cieszymy, że chcecie pomagać zwierzętom, ale oprócz słów potrzebujemy coś więcej żeby im dać. Prosimy więc ponownie, abyście przyłączyli się do akcji, przynosząc artykuły dla zwierząt (przede wszystkim jedzenie)
