INFORMACJA DLA UCZNIÓW I RODZICÓW

artykul
SZANOWNI PAŃSTWO, DRODZY UCZNIOWIE
Epidemia przewróciła nasz świat do góry nogami. Zmieni nasze życie na długi czas.
Informuję Państwa, że rozpoczynamy nauczanie na odległość. Dla każdego z nas to nowe doświadczenie. Myślę, że wspólnie sprostamy temu wyzwaniu.

UCZNIOWIE!  Realizujcie swoje obowiązki. Ale nie skupiajcie się wyłącznie na zadaniach szkolnych. Zdobywajcie też wiedzę pozaszkolną. Rozwijajcie swoją ciekawość. Pomogą Wam w tym liczne portale i media, które organizują wirtualne wędrówki, wizyty w muzeach, teatrach, salkach sportowych itp.
Przede wszystkim dbajcie o siebie. POZOSTAŃCIE w domu. Wysypiajcie się. Stosujcie wszystkie zalecenia służb sanitarnych.
RODZICE! Wspierajcie Państwo swoje dzieci w rozumieniu obecnej sytuacji. Proszę o zapewnienie młodzieży odpowiednich warunków do nauki. Również Państwu przesyłam słowa otuchy. Wspólnie z  nauczycielami postaramy się uczyć i wspierać Państwa dzieci a naszych uczniów. Przed nami bardzo trudny czas. Mam nadzieję,  że razem damy radę.
Jeśli ktoś będzie potrzebował wsparcia psychologicznego, postaramy się zorganizować dla Państwa pomoc naszego pedagoga.
Pozdrawiam, Bożena Janowska