prezent mikołajkowy

gsz1
Od początku października II LO - jak wszystkie szkoły w kraju - działa w trybie zdalnym. Jest to trudne wyzwanie dla uczniów i nauczycieli, jednak dość dobrze sobie radzimy. Pracujemy na platformie Microsoft Teams i poza obowiązkowym lekcjami odbywają się tam także spotkania kół zainteresowań i zajęć dodatkowych. Przygotowujemy się do olimpiad i konkursów, podejmujemy akcje społeczne, takie jak Szlachetna Paczka, z której - mimo trudnej sytuacji -  nie możemy zrezygnować. Promujemy nowe książki, prowadzimy badania naszego odbioru nauczania zdalnego i usprawniamy je. Jednocześnie budynek szkoły jest już przygotowywany na gruntowny remont, który rozpocznie się lada dzień. O wszystkich tych działaniach możecie przeczytać w ostatnim, mikołajkowym numerze gazetki szkolnej Jesteś u Siebie, który już czeka na Was na naszej stronie internetowej i na facebooku.
Okazuje się więc, że mimo przejścia na zajęcia online, nie porzuciliśmy naszych pasji i nadal poszukujemy szansy dla siebie w ofercie zajęć dodatkowych oferowanych przez II LO. Zespół redakcyjny gazetki szkolnej - również poprzez Teamsa - spotyka się w czwartkowe popołudnia, a efekty naszej pracy możecie już właśnie czytać i oglądać. Zapraszamy do lektury w zakładce gazetka szkolna:):)