Stypendium Prezesa Rady Ministrów

nagrodaministra2015
10 listopada 2015  na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego w Łodzi  odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów.
Wojewoda Łódzki Jolanta Chełmińska oraz Łódzki Kurator Oświaty Jan Kamiński wręczyli dyplomy najlepszym uczniom szkół ponadgimnazjalnych województwa łódzkiego.

Aby otrzymać stypendium Prezesa Rady Ministrów, kandydat musiał spełnić przynajmniej jeden z niżej podanych warunków:
otrzymać promocję z wyróżnieniem   tj. posiadanie przez ucznia średniej ocen z zajęć obowiązkowych nie niższej niż 4,75 oraz bardzo dobrej oceny z zachowania , uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen, wykazywać szczególne uzdolnienia, w co najmniej w jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy  wyniki co najmniej dobre.
Tegoroczną stypendystką Prezesa Rady Ministrów została Martyna Pabich z klasy IIIe.
Serdecznie gratulujemy!!!