W II Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Piotrkowie Trybunalskim odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas I–III. Był to wyjątkowy dzień pełen wzruszeń, radości oraz podsumowań całorocznej pracy uczniów i nauczycieli.
W II Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Piotrkowie Trybunalskim odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas I–III. Był to wyjątkowy dzień pełen wzruszeń, radości oraz podsumowań całorocznej pracy uczniów i nauczycieli.
Szczególnym powodem do dumy jest fakt, że nasze liceum może pochwalić się największą w Piotrkowie Trybunalskim liczbą uczniów, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, czyli z tzw. czerwonym paskiem. To dowód na ogromne zaangażowanie młodzieży, wsparcie nauczycieli oraz wysoki poziom nauczania w naszej szkole.
Podczas uroczystości pani dyrektor wygłosiła piękne i inspirujące przemówienie, w którym podziękowała uczniom, nauczycielom oraz rodzicom za wspólny wysiłek i życzyła wszystkim bezpiecznych, słonecznych oraz pełnych niezapomnianych wrażeń wakacji.
Uroczystość uświetnił wspaniały program artystyczny. Publiczność z entuzjazmem przyjęła występ szkolnej kapeli rockowej, która porwała wszystkich swoją energią i muzyczną pasją. Nie zabrakło również pięknych wykonań w wykonaniu szkolnego chóru, którego repertuar dostarczył wielu wzruszeń i został nagrodzony gromkimi brawami.
Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym uczniom i życzymy całej społeczności szkolnej udanego letniego wypoczynku. Do zobaczenia we wrześniu!