konkurs o patronce szkoły marii skłodowskiej-curie – ogłoszenie wyników

struktury000320
Dziękujemy za liczny udział w konkursie. Wszystkie prezentacje były bardzo interesujące i bardzo trudno było nam wybrać zwycięzców. Po długich i burzliwych naradach wyłoniliśmy laureatów. Miło nam poinformować, że zwyciężczynią konkursu została Marcelina Olejnik z klasy 1d, drugie miejsce przyznaliśmy Aleksandrze Stawiak z klasy 1b, a trzecie miejsce przypadło Patrycji Kołek z klasy 1d.
Przyznaliśmy również trzy wyróżnienia dla Martyny Wójcik z klasy 1b, Jowity Skowronek z klasy 1b i Natalii Motyl z klasy 1 d  za oryginalne potraktowanie tematu. Nagrody w postaci kart prezentowych do zrealizowania w sklepie Empik zostaną wręczone wszystkim wyżej wymienionym laureatom po powrocie do szkoły. Trzy nagrodzone prezentacje zostaną umieszczone na stronie internetowej szkoły oraz na stronie szkoły na Facebooku. GRATULUJEMY!!!

Linki do nagrodzonych prezentacji:
Miejsce 1
Miejsce 2