Koronawirus - Komunikat Łódzkiego Kuratora Oświaty

newsres
Szanowni Państwo Dyrektorzy Szkół i Placówek Oświatowych,
w związku z zagrożeniami związanymi z rozprzestrzenianiem się koronawirusa informuję, że Wojewoda Łódzki wydał polecenie nieorganizowania wycieczek i wyjazdów uczniów i dzieci oraz nieprzyjmowania w charakterze gości grup uczniów i dzieci z innych szkół i placówek. Polecenie dotyczy również nieorganizowania zbiorowych wyjść uczniów i dzieci do kin, teatrów, muzeów itp. oraz wydarzeń na terenie szkół i placówek takich jak: akademie, apele czy koncerty. Polecenie obowiązuje od 9 marca 2020 r. do odwołania.
Uwaga! Zobowiązuję Państwa do potwierdzenia otrzymania powyższej informacji mailowo i telefonicznie u rejonowego wizytatora szkoły lub placówki do godz. 12 dnia dzisiejszego, tj. 10 marca 2020 r.

Łódzki Kurator Oświaty