X edycja Letniej Szkoły Nauki o Holokauście

wiedzaohk2015
X edycja Letniej Szkoły Nauki o Holokauście przypadła na okres wakacyjny (1.07.2015r. - 7.07.2015), ale nie przeszkodziło to w organizacji szkolenia i zdobyciu nowej wiedzy dotyczącej historii Żydów na ziemiach polskich. Naszą szkołę  reprezentowała pani Małgorzata Szamburska – nauczycielka historii.

W tej edycji uczestniczyli nauczyciele różnych etapów edukacyjnych nie tylko  uczący przedmiotu ale również  pasjonujący się historią . Głównym celem X edycji było dotarcie do odpowiedzi na pytanie: Jak współcześnie uczyć o Holokauście, aby przekazać uczniom, rzetelną i  solidną wiedzę o relacjach polsko-żydowskich na przestrzeni dziejów.
W ramach szkolenia przygotowano ankietę przedstawiającą stan dzisiejszej świadomości społecznej na temat Holokaustu.

Ankieta jest skierowana do Was uczniowie.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o jej wypełnienie i przesłanie na adres: szkola.letnia.2015rekrutacja@gmail.com

prof.J.Ambrosewicz ankieta2015 (doc) 0.34mb, (Pobrań: 139)