O czym należy pamiętać podczas egzaminu
WAŻNY KOMUNIKAT!!!
Maturzysta musi zabrać ze sobą na każdy egzamin:
  • dowód osobisty,
  • długopis z czarnym wkładem (najlepiej kilka – 2,3)
  • kalkulator prosty,
  • linijkę,
  • paski kodowe (rozdane w czasie pierwszego egzaminu w dn. 08.06)
Zalecamy ciepłe ubranie (ze względu na temperaturę w budynku szkoły) J
Obowiązuje bezwzględny zakaz wnoszenia do szkoły urządzeń telekomunikacyjnych!

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej szkole. Pobierz film z prezentacją o II LO.
Kliknij na grafikę aby pobrać plik.
Dzisiaj miał się odbyć dzień otwarty w naszej szkole. Z radością chcieliśmy Was przywitać w naszych murach i zaprezentować ofertę edukacyjną na kolejny rok szkolny. Niestety panująca na świecie pandemia skutecznie nam to uniemożliwiła i z wiadomych względów nasze bezpośrednie spotkanie nie jest obecnie możliwe.
Dzień otwarty stwarza okazję, aby poznać szkołę i opinie naszych licealistów oraz porównać je z własnymi oczekiwaniami, jak również znaleźć  odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Profile planowanych klas wraz z opisami publikujemy dla Was tutaj. Szczegóły rekrutacji będą zamieszczane na bieżąco. Natomiast w kolejnych dniach postaramy się pokazać migawki z życia szkoły. Poznacie pasje i zainteresowania naszych uczniów, które niebawem sami będziecie mogli rozwijać.

Drodzy maturzyści.
Zachęcamy Was do zapoznania się z dokumentami  z załączników.
Znajdziecie w nich:
  1. Wytyczne dotyczące przeprowadzania egzaminu maturalnego w czerwcu 2020 r.
  2. Harmonogram matur.
  3. Informację o przyborach na egzamin maturalny.
Informujemy o możliwości skorzystania od 01.06.2020r. z konsultacji z nauczycielami ze wszystkich przedmiotów. Biorąc pod uwagę sytuację epidemiczną w kraju prosimy o zgłoszenie chęci udziału w konsultacjach nauczycielowi przedmiotu lub wychowawcy klasy. Podczas pobytu w szkole należy przestrzegać zasad bezpieczeństwa osobistego w czasie pandemii (maseczki ochronne, rękawice ochronne, płyn dezynfekujący).

Pedagog szkolny I. Stefaniuk zaprasza uczniów na konsultacje w każdy
wtorek  - 11.00 – 12.00
oraz na zajęcia rewalidacyjne wtorek – 12.00 – 14.00

Zapraszamy do korzystania z biblioteki szkolnej!
Godziny otwarcia :
 Wtorek – 11.00 – 13.00
 Środa – 10.00 – 12.00

Informujemy o możliwości skorzystania od 25.05.2020r.  z konsultacji z nauczycielami ze wszystkich przedmiotów przed egzaminem maturalnym. Biorąc pod uwagę sytuację epidemiczną w kraju prosimy o zgłoszenie chęci udziału w konsultacjach nauczycielowi przedmiotu  lub wychowawcy klasy. Podczas pobytu w szkole należy przestrzegać zasad bezpieczeństwa osobistego w czasie pandemii (maseczki ochronne, rękawice ochronne, płyn dezynfekujący).

ul. S. Żeromskiego 11
II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie
tel. 44 732-38-07 fax 44 732-38-06
e-mail: liceum2@liceum2.piotrkow.pl